Duracell Duralock Teknolojisi

Duracell Duralock

Çoğu pil, kullanılmadığında dahi zaman içinde yavaş yavaş güç kaybeder. Ancak Duracell Duralock teknolojisi, normal koşullarda saklandıklarında kullanılmamış pilleri 10 yıla kadar yeni ve dolu tutar. Böylece Duracell pillerini endişelenmeden stoklayabilirsiniz.

Sıradan çinko karbon piller, daha az aktif bileşen içerir ve zaman içinde sürekli gerçekleşen kimyasal tepkimeler nedeniyle enerji kaybeder. Çinko karbon pillerin tersine, Duracell tam iki kat aktif bileşenle doludur ve bu bileşenler benzersiz sağlam bir yapının içinde bulunmaktadır. Bu da, pillerin akmasını önler ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Duracell, pillerinizin normal koşullarda depolandığında 10 yıla kadar dolu kalmasını garantileyecek kadar etkin enerji tasarrufu sağlayan özel bir güç koruma sistemidir.

Druacell Duralock Güç Koruma Teknolojili tek bir Duracell pil, bir çinko karbon pile göre kat kat daha verimlidir.Yoğun gücü sıkıca mühürlenmiş sağlam bir yapıda saklandığından, çok daha uzun dayanır. Duracell, güvenilir performans gerektiren günlük cihazlarda kullanılmak üzere geniş, çok amaçlı pil yelpazesi sunmaktadır. Duracell Duralock teknolojili bir Duracell pil bulmak için ambalajda Duralock halkasını arayın ve Duracell Alkaline, Duracell Ultra, Duracell Şarj Edilebilir Basic, Duracell Şarj Edilebilir Turbo, Duracell İşitme Cihazı ve Özel Piller dahil olmak üzere tüm Duracell pil portföyünde “son kullanım” tarihine bakın. Duralock teknolojili Duracell ürünleri ülke çapındaki mağazalarda satılmaktadır. Diğer çinko karbon piller, bu piller gibi çalışmaz ve onun kadar uzun dayanmaz.